Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Doradztwo z gospodarki magazynowej

Opis usługi:

Zarządzanie składowanymi towarami to ogromne wyzwanie dla każdej dużej firmy. Stale rosnąca ilość zapasów, dynamiczny rozwój i intensyfikacja zamówień przyczyniają się do coraz wyższych kosztów magazynowania. Odpowiednio przemyślana logistyka staje się więc podstawą nie tylko dla zachowania płynności finansowej, ale także wysokiej jakości obsługi klienta i wydajności działania całego biznesu. Nasze doradztwo z gospodarki magazynowej gwarantuje wdrożenie rozwiązań logistycznych, dzięki którym każda firma na pewno zacznie działać dużo efektywniej.

Gospodarka magazynowa

Dopasowana do konkretnej sytuacji polityka magazynowa, optymalizacja kosztów utrzymania pracowników czy inwestowanie w nowoczesne technologie ułatwiające składowanie towarów. Wszystko to będzie możliwe dzięki skorzystaniu z naszej pomocy. Aby gospodarka magazynowa funkcjonowała poprawnie, przeprowadzamy kompleksowy audyt na terenie przedsiębiorstwa. W następnym kroku, w ramach naszego profesjonalnego doradztwa, przygotowujemy dopasowane do potrzeb rozwiązania i pomagamy przedsiębiorcom w ich wdrożeniu.
Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i owocną współpracą z wszystkimi naszymi Klientami. Kompleksowe doradztwo z zakresu gospodarki magazynowej zawsze kończy się rzetelną kontrolą wdrożonych już rozwiązań. Dzięki temu możemy zagwarantować pełne zadowolenie z efektów realizacji usług. Zapraszamy więc już teraz do zapoznania się z tą ofertą. Podczas kontaktu udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i dokładnie omówimy zakres działania.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin