Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Projektowanie systemów logistycznych

Opis usługi:

System logistyczny – doradztwo

Wszystkie kroki, zakupy inwestycyjne oraz procedury postępowania są istotne w systemie logistycznym przedsiębiorstwa, ponieważ wpływają bezpośrednio na koszty operacyjne oraz efektywność. Warto skorzystać w tym obszarze z wieloletniego doświadczenia naszych doradców.

Projektowanie systemów i procesów logistycznych wymaga profesjonalnego i rzetelnego podejścia, a także przejrzystego planu kolejności zdarzeń.

Nasze usługi opieramy na skrupulatnej analizie i specyficznych dla danej firmy potrzebach. Projektując system logistyczny przedsiębiorstwa, możemy albo całościowo wziąć pod uwagę logistykę w firmie, albo skupić się na obszarach wskazanych przez klienta.

System logistyczny przedsiębiorstwa produkcyjnego

Jako podmiot zewnętrzny patrzymy na działalność zakładu z innej perspektywy. W zależności od skali organizacji, system logistyczny przedsiębiorstwa produkcyjnego może być bardzo złożonym procesem, w którym każdy element ma znaczenie, dlatego do takiej współpracy, delegujemy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Są oni w stanie zlokalizować newralgiczne obszary, które warto zorganizować w inny, bardziej efektywny sposób. Dzięki temu projektowanie systemów logistycznych z Audytel przynosi wymierne rezultaty w postaci redukcji kosztów logistycznych.

Na czym polega projektowanie Magazynu?

Projekt magazynu wymaga organizacji i rozkładu odpowiednich działów roboczych w różnych częściach obiektu, dlatego rozwiązania logistyczne powinny uwzględniać efektywność operacji, procesów, a także całego przedsiębiorstwa.

Kompleksowe usługi w ramach doradztwa logistycznego

Nasze usługi w ramach projektowania systemu logistycznego przedsiębiorstwa mogą dotyczyć, m.in.:

 • Projektu magazynu
 • Wsparcia w projekcie automatyki magazynowej
 • Układu funkcjonalnego i wyposażenia technicznego magazynu
 • Wsparcia w nabywaniu usług logistycznych
 • Zaprojektowania procesu transportowego, a także wszelkich powiązań

 

Logistyka to bardzo ważny obszar działalności, od którego zależy sukces wielu firm.

Warto zasięgnąć opinii wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, którzy przeprowadzą projektowanie systemów logistycznych całościowo i rzetelnie.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Co zyskujesz?

 • Gwarancję efektywnego wdrożenia
 • Projekt dopasowany do Twoich potrzeb
 • Czytelną dokumentację
 • Zarządzanie procesami magazynowymi

Przykładowe realizacje:

Case study: Projektowanie Systemu Logistycznego w firmie e-Commerce

Cel: Restrukturyzacja obecnego Systemu Logistycznego

 

Klient jest firmą handlową, w której sprzedaż realizowana jest za pośrednictwem sklepu internetowego. W obrocie znajduje się kilkanaście tysięcy pozycji asortymentowych. W związku z szybkim rozwojem, firma postanowiła zainwestować w infrastrukturę logistyczną oraz przeprowadzić głęboką restrukturyzację obecnego Systemu Logistycznego.

Eksperci Audytel zaprojektowali cały System Logistyczny zgodnie z metodologią Konslog®.

Podjęte działania:

Wśród przeprowadzonych działań znalazły się między innymi:

 • Utworzenie modelowych map przebiegu procesów wraz z obiegiem dokumentów
 • Analiza opłacalności – magazyn własny czy obcy
 • Wybór lokalizacji magazynu, nadzór nad podpisaniem umowy
 • Organizacja przetargów i rekomendacja wyboru najkorzystniejszych ofert na wyposażenie magazynu
 • Opracowanie procedur przepływu ładunków i informacji

Efekty projektu

 • Nowy System Logistyczny
 • Zdefiniowane mechanizmy utrzymania Systemu Logistycznego przez okres 10 lat

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin