Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Logistyka dystrybucji

Opis usługi:

Nawet najlepszej jakości produkty sprzedawane przez firmę nie przełożą się na większe zyski, jeśli ich dystrybucja będzie po prostu nieefektywna. To nie tylko konieczność zadbania o pełną dostępność towarów w każdym momencie. To także ekspresowa ich dostawa do finalnego odbiorcy. Odpowiednio przemyślana logistyka dystrybucji odgrywa więc we współczesnym biznesie niezwykle istotną rolę. Dzięki niej można świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie, gwarantując profesjonalną obsługę klienta i tym samym budując pozytywny wizerunek marki na rynku.

Zarządzanie transportem jest istotne w przypadku każdej firmy zajmującej się sprzedażą produktów. Dotyczy to nie tylko producentów, ale także przedsiębiorstw pośredniczących w sprzedaży, w tym magazynów oraz różnego rodzaju centrów wysyłkowych. Nasza oferta to profesjonalne doradztwo w zakresie logistyki dystrybucji, które zawsze dopasowywane jest do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Szeroko zakrojone działania wchodzące w skład takiej usługi, to między innymi:

  • organizacja załadunku, rozładunku i magazynowania,
  • planowanie spedycji,
  • rozwiązania usprawniające komunikację wewnętrzną,
  • rozliczenia finansowe oraz przyjmowanie zamówień na produkty.

Działamy kompleksowo, opierając proponowane rozwiązania dla logistyki dystrybucji nie tylko na własnym doświadczeniu, ale także na wynikach wewnętrznego audytu przedsiębiorstwa, który zawsze rzetelnie wykonujemy. Dzięki takiemu wsparciu firmy mogą stawać się przede wszystkim bardziej konkurencyjne na rynku. Lepsza organizacja transportu od sprzedawcy do klienta to jednak także obniżenie kosztów własnych.

Aby poznać szczegóły tej oferty, wystarczy skontaktować się z nami już teraz. Dobrze zaplanowana logistyka dystrybucji na pewno przełoży się na większe zyski, lepszą organizację pracy i niższe koszty. Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości, nasi pracownicy zawsze służą swoją fachową pomocą. Dopasujemy się do potrzeb każdego biznesu i zadbamy o to, aby mógł się on dynamicznie rozwijać.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin