O nas

Zarządzanie usługami IT i zarządzanie energią

O firmie Audytel

Jesteśmy firmą doradczo-analityczną z Polski. Specjalizujemy się w działaniach mających na celu poprawę efektywności i bezpieczeństwa systemów informatycznych, logistycznych oraz w zarządzaniu energią elektryczną.

Od 2002 r. wspieramy Klientów w wyznaczaniu i osiąganiu ich celów biznesowych na różnych polach. Nasze działania z zakresu doradztwa IT pozwalają dokładnie zbadać rynek oraz celnie zaplanować przyszłe projekty. Analiza logistyczna i projektowanie systemów logistycznych usprawniają procesy transportowe czy produkcyjne, a tym samym zwiększają efektywność pracy przedsiębiorstwa. Polecamy się tym, którzy chcą wygenerować dodatkowe środki poprzez odpowiednie zarządzanie energią – oferujemy rozmaite sposoby zmniejszania kosztów oraz optymalizację zużycia energii. Wspieramy również podczas dostosowywania dokumentacji, procedur i systemów do wymogów przepisów z zakresu danych osobowych czy bezpieczeństwa informacji. Korzystając z naszej pomocy przy wdrażaniu RODO czy przeprowadzaniu audytu zgodności z KRI, Klient ma pewność, że spełnia wszystkie warunki prawne.

Nasza historia

2002 r. Początek działalności - audyt telekomunikacyjny

2003 r. Audytel wyłącznym partnerem Meta Group Inc

2004 r. Rozpoczęcie działalności analitycznej na rynku ICT

2005 r. Rozszerzenie zakresu usług o audyt danych osobowych

2007 r. Usługi z zakresu efektywności energetycznej

2008 r. Przekształcenie w spółkę akcyjną

2009 r. Rozszerzenie działalności o doradztwo logistyczne

2010 r. Organizacja przetargów na zakup energii dla miast

2013 r. Szkolenia z zakresu budowy sieci szerokopasmowych

2015 r. Powołanie spółki REDS S.A. zajmującej się Eco Drivingiem

Doświadczenie i zespół

Kadrę firmy Audytel tworzą doświadczeni menadżerowie oraz specjaliści z różnych dziedzin: zarówno informatyki, telekomunikacji, logistyki, energetyki, jak i ekonomii. Dużą części naszych pracowników stanowią certyfikowani członkowie stowarzyszenia ISACA, audytorzy CISA, audytorzy wiodący BS ISO/IEC 27001, czy kierownicy projektów Prince 2 Foundation.

Posiadamy wypracowaną przez lata metodykę analityczną opierającą się na:

  • zainicjowanej w roku 2004 metodyce Meta Group,
  • stałym monitoringu rynku telekomunikacyjnego i większości segmentów IT,
  • własnych badaniach ankietowych i weryfikacji danych z wielu źródeł.

Co nas wyróżnia?

Niezależność

Nie pośredniczymy w sprzedaży rekomendowanych rozwiązań oraz nie jesteśmy związani z dostawcami żadnymi umowami prowizyjnymi.

Neutralność technologiczna

Jesteśmy w pełni neutralni wobec dostawców i technologii, kierując się w naszych rekomendacjach wyłącznie interesem Klienta.

Efektywność

Naszą zasadą jest efektywność, dlatego staramy się określać rezultaty naszej pracy w pieniądzu oraz nie boimy się pracować na success fee, o ile Klient sobie tego życzy.

Kompleksowość usług

Specjalizujemy się nie tylko w analizach i doradztwie, ale także wdrażamy rekomendowane rozwiązania przez co realizowane przez nas projekty cechuje duża skuteczność.

Nasi Klienci

Referencje

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin