Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Organizacja przetargów na zakupy energii

Opis usługi:

Zajmujemy się organizacją przetargów na zakupy energii elektrycznej.

Zakres usługi może obejmować reprezentowanie zamawiającego oraz ogłoszenie postępowania w jego imieniu, przygotowanie dokumentacji do przetargu oraz wzorów umów, szacowanie wartości zamówienia, a także odpowiedzi na pytania potencjalnych wykonawców, zadawane w trakcie procedury zakupowej. Na życzenie Klienta inwentaryzujemy punkty poboru energii w zakresie niezbędnym do określenia przedmiotu zamówienia oraz przygotowania profili zużycia energii.

Co zyskujesz?

Korzyści wynikające z powierzenia nam organizacji przetargu

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej usługi organizacji przetargów na zakup energii elektrycznej, zyskają:

  • odciążenie zasobów własnych,
  • wsparcie merytoryczne,
  • wsparcie techniczne,
  • precyzyjne określenie przedmiotu zamówienia skutkujące uzyskaniem niskiej ceny.

Z nami możecie oszczędzić na energii na różne sposoby. Usługą, która pomoże w optymalizacji zużycia energii, jest m.in.: organizacja grupy zakupowej – zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami.

Przykładowe realizacje:

Organizacja przetargów na zakupy energii – nasze realizacje:

Dla naszego Klienta – Miasta Stołecznego Warszawy – wykonaliśmy kompleksową usługę organizacji oraz utrzymania grupy zakupowej, której następstwem było przygotowanie przez nas postępowania zakupowego. Nasze działania doprowadziły do istotnego zoptymalizowania zużycia energii elektrycznej. Współpraca z tym Klientem nadal trwa. Kolejnym Klientem, który skorzystał – i nadal korzysta – z naszych usług w zakresie utrzymania grupy zakupowej oraz organizacji postępowania zakupowego energii elektrycznej jest Miasto Poznań.

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin