Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Organizacja przetargów – zakupy energii

Opis usługi:

Organizujemy i doradzamy, jak organizować przetargi na zakupy energii elektrycznej. Zakres usługi może obejmować reprezentowanie Zamawiającego oraz ogłoszenie postępowania w jego imieniu, przygotowanie dokumentacji do przetargu oraz wzorów umów, szacowanie wartości zamówienia, a także odpowiedzi na pytania potencjalnych wykonawców zadawanych w trakcie procedury zakupowej. Na życzenie Klienta inwentaryzujemy punkty poboru energii w zakresie niezbędnym do określenia przedmiotu zamówienia oraz przygotowanie profili zużycia energii.

Co zyskujesz?

  • Odciążenie zasobów własnych
  • Wsparcie merytoryczne
  • Wsparcie techniczne
  • Unikasz problemów korzystając z naszego doświadczenia
  • Precyzyjne określenie przedmiotu zamówienia skutkujące uzyskaniem niskiej ceny

Z nami możecie oszczędzić na energii na różne sposoby. Jedną z usług, która pomoże zoptymalizować koszta energii, jest również organizacja grupy zakupowej – zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Przykładowe realizacje:

Dla naszego klienta Miasta Stołecznego Warszawy wykonaliśmy kompleksową usługę organizacji oraz utrzymania grupy zakupowej, której następstwem było przygotowanie przez nas postępowania zakupowego. Nasze działania doprowadziły do istotnego zmniejszenia kosztów energii elektrycznej. Współpraca z tym klientem nadal trwa. Kolejnym klientem, który skorzystał i nadal korzysta z naszych usług w zakresie utrzymania grupy zakupowej oraz organizacji postępowania zakupowego energii elektrycznej jest Miasto Poznań.

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin