Informatyka i Telekomunikacja

łącza

Doradztwo logistyczne

terminal

Zarządzanie Energią

wiatrak

Bezpieczeństwo informacji

telekomunikacja

Grupy zakupowe

Opis usługi:

Oferujemy przygotowanie i realizację usługi polegającej na utworzeniu grupy zakupowej energii elektrycznej dla jednostek kontrolowanych przez samorząd bądź administrację publiczną. Proponowany sposób realizacji projektu zarządzania energią jest zgodny z przepisami Prawa Zamówień Publicznych. Pełny zakres usługi obejmuje: zebranie danych od jednostek, analizę zużycia, benchmarki rynkowe, stworzenie i wdrożenie procedur zakupowych oraz wsparcie procesu zarządzania energią za pomocą specjalistycznych narzędzi informatycznych.

Narzędzia udostępniane Klientowi oparte są na przeglądarce www i służą do monitorowania zużycia energii, komunikowania się z jednostkami, aktualizacji informacji dotyczących punktów poboru energii, przygotowania dokumentów do przetargów, rozliczeń z dostawcami, planowania i kontroli wydatków na energię, porównywania zużycia energii przez jednostki. Jest to system, który odciąża zasoby własne i wspiera optymalizację zużycia energii.

Takie rozwiązanie zostało pomyślnie wdrożone m.in. w samorządowej grupie zakupowej o rocznych kosztach energii ponad 70 mln złotych, obejmującej ponad 700 jednostek oświatowych, kulturalnych, ochrony zdrowia oraz komunikacyjnych i infrastrukturalnych spółkach miasta.

Grupa zakupowa i jej organizacja związane są z dużym nakładem pracy w krótkim czasie. Nie każda organizacja posiada wystarczającą liczbę pracowników, aby podołać temu przedsięwzięciu, przy jednoczesnym wypełnieniu podstawowych obowiązków. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z naszych usług.

Co zyskujesz?

Korzyści wynikające z wdrożenia usługi grup zakupowych

Decydując się na skorzystanie z usługi grup zakupowych zyskają Państwo:

  • odciążenie zasobów własnych,
  • wsparcie merytoryczne,
  • wsparcie techniczne.

Dla firm prywatnych, które pragną zmniejszyć koszty energii, przygotowaliśmy usługę optymalizacji zużycia energii, w ramach której m.in. dobieramy grupę taryfową oraz moc umowną.

Przykładowe realizacje:

Grupy zakupowe – nasze przykładowe realizacje:

Dla naszego klienta Miasta Stołecznego Warszawy wykonaliśmy kompleksową usługę organizacji oraz utrzymania grupy zakupowej, której następstwem było przygotowanie przez nas postępowania zakupowego. Nasze działania doprowadziły do istotnego zmniejszenia kosztów energii elektrycznej. Współpraca z tym klientem nadal trwa. Kolejnym klientem, który skorzystał i nadal korzysta z naszych usług w zakresie utrzymania grupy zakupowej oraz organizacji postępowania zakupowego energii elektrycznej jest Miasto Poznań.

Zapytaj o ofertę:

Michał Sikora

22 537 50 68


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin