Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Grupy zakupowe

Opis usługi:

Oferujemy przygotowanie i realizację usługi polegającej na utworzeniu grupy zakupowej energii elektrycznej dla jednostek kontrolowanych przez samorząd bądź administrację publiczną. Proponowany sposób realizacji projektu zarządzania energią jest zgodny z przepisami Prawa Zamówień Publicznych. Pełny zakres usługi obejmuje: zebranie danych od jednostek, analizę zużycia, benchmarki rynkowe, stworzenie i wdrożenie procedur zakupowych oraz wsparcie procesu zarządzania energią za pomocą specjalistycznych narzędzi informatycznych. Narzędzia udostępniane Klientowi oparte są o przeglądarkę www i służą do monitorowania zużycia energii, komunikowania się z jednostkami, aktualizacji informacji dotyczących punktów poboru energii, przygotowania dokumentów do przetargów, rozliczeń z dostawcami, planowania i kontroli wydatków na energię, porównywania zużycia energii przez jednostki. Jest to system, który odciąża zasoby własne i wspiera optymalizację kosztów energii.

Takie rozwiązanie zostało pomyślnie wdrożone m.in. w samorządowej grupie zakupowej o rocznych kosztach energii ponad 70 mln złotych obejmującej ponad 700 jednostek oświatowych, kulturalnych, ochrony zdrowia oraz komunikacyjnych i infrastrukturalnych spółkach miasta.

Organizacja grupy zakupowej związana jest z dużym nakładem pracy w krótkim czasie. Nie każda organizacja posiada wystarczającą liczbę pracowników, aby podołać temu przedsięwzięciu przy jednoczesnym wypełnieniu podstawowych obowiązków. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z naszych usług.

Co zyskujesz?

  • Odciążenie zasobów własnych

  • Wsparcie merytoryczne

  • Wsparcie techniczne

  • Unikasz problemów korzystając z naszego doświadczenia.

Dla firm prywatnych, które pragną zmniejszyć koszty energii, przygotowaliśmy usługę optymalizacji zużycia energii, w ramach której m.in. dobieramy grupę taryfową oraz moc umowną.

Przykładowe realizacje:

Dla naszego klienta Miasta Stołecznego Warszawy wykonaliśmy kompleksową usługę organizacji oraz utrzymania grupy zakupowej, której następstwem było przygotowanie przez nas postępowania zakupowego. Nasze działania doprowadziły do istotnego zmniejszenia kosztów energii elektrycznej. Współpraca z tym klientem nadal trwa. Kolejnym klientem, który skorzystał i nadal korzysta z naszych usług w zakresie utrzymania grupy zakupowej oraz organizacji postępowania zakupowego energii elektrycznej jest Miasto Poznań.

Zapytaj o ofertę:

Adam Mrozowski

22 537 50 64


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin