Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Energia trakcyjna

Opis usługi:

Posiadamy wiedzę nie tylko na temat optymalizacji zużycia energii elektrycznej dla tradycyjnych odbiorców, lecz także na temat sposobów rozliczeń energii elektrycznej trakcyjnej, według których rozliczani są przewoźnicy kolejowi. Zwiększamy efektywność energetyczną na tym obszarze. Przygotowujemy wariantowe analizy kosztów energii trakcyjnej oraz dobór najkorzystniejszego rozwiązania dla przewoźnika. Nasza wiedza i doświadczenie dotyczą zarówno rozliczeń dokonywanych na podstawie pracy przewozowej, jak również rozliczeń bazujących na wskazaniach układów pomiarowych zainstalowanych na pojazdach trakcyjnych. Na życzenie Klienta udzielamy wsparcia w organizacji procesu zakupowego, zarówno merytorycznego, jak i technicznego. Znaczenie tej usługi wzrosło wraz z pojawieniem się układów pomiarowych instalowanych na współczesnym taborze kolejowym oraz starym taborze poddawanym modernizacji.

Co zyskujesz?

Korzyści z optymalizacji zużycia energii

  • Najniższe możliwe koszty energii elektrycznej trakcyjnej
  • Wsparcie merytoryczne
  • Pełne wsparcie techniczne

Przykładowe realizacje:

Przykładowe realizacje z zakresu energii trakcyjnej

Dla naszego klienta SKM w Trójmieście dokonaliśmy analizy kosztów energii trakcyjnej, której wynikiem była bezinwestycyjna zmiana sposobu rozliczeń, dzięki której przewoźnik zmniejszył swoje koszty energii trakcyjnej.

Kolejnym klientem, który skorzystał z naszej usługi w zakresie analizy kosztów energii trakcyjnej były Koleje Mazowieckie, które wskutek naszych działań wybrały najkorzystniejszy wariant rozliczeń bazujący na coraz bardziej popularnych układach pomiarowych zainstalowanych na pojazdach trakcyjnych.

Pozostałe realizacje:

  •     PKP Intercity S.A.
  •     Koleje Śląskie Sp. z o.o.
  •     PKP Przewozy Regionalne Sp. z o.o.
  •     PKP PLK S.A.
  •     Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Zapytaj o ofertę:

Michał Sikora

22 537 50 68


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin