Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Doradztwo dla Jednostek Samorządu Terytorialnego

Opis usługi:

Od wielu lat współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego, dlatego znamy i rozumiemy potrzeby zarówno dużych miast, jak i średnich oraz małych gmin.

Nasze wsparcie dla jednostek samorządowych obejmuje:

 

Celem naszych działań prowadzonych dla samorządów jest budowa świadomości wśród mieszkańców, poprawa infrastruktury w polskich miastach i gminach oraz pozyskanie szeroko pojętych korzyści dla całego obszaru zarządzanego przez jednostki samorządu terytorialnego.

Co zyskujesz?

Decydując się na współpracę z Nami zyskają Państwo:

 • Dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb samorządu – w procesie tworzenia strategii przygotowujemy identyfikację oraz analizę potencjalnych ryzyk.
 • Opracowanie gotowych rozwiązań  – poprzez odpowiednie zagospodarowanie i osiągnięcie korzyści zarówno ekonomicznych, jak i pozytywnych efektów środowiskowych.
 • Profesjonalny zespół – posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów powiązanych z rynkiem energii elektrycznej, rynkiem paliw oraz energetyką zawodową, w tym odnawialną.
 • Doświadczonego Partnera we współpracy z JST – zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów dla polskich gmin i miast m.in. w obszarze transportu oraz wdrożenia Strategii rozwoju elektromobilności.

 

Jednostki samorządu terytorialnego to ważni beneficjenci środków unijnych. Co istotne w wielu obszarach działania samorządy mogą pozyskać dofinansowanie z Funduszy Europejskich.

Wśród beneficjentów unijnych funduszy pojawiają się nie tylko urzędy gmin, miast czy starostwa powiatowe. Często są to np. związki i stowarzyszenia samorządów, jednostki organizacyjne i inne instytucje wykonujące zadania na zlecenie samorządu.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zapytaj o ofertę:

Michał Sikora

22 537 50 68  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin