Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Zarządzanie Energią

Opis usługi:

W ramach naszych usług dla firm umożliwiamy poprawę efektywności energetycznej i optymalizację kosztów energii, poprzez doradztwo energetyczne.

Pierwszym krokiem efektywnego zarządzania energią, jest zmiana taryfy lub oferty na prąd, w taki sposób, aby nowe rozwiązanie było dopasowane do indywidualnego charakteru i działalności firmy. Każde przedsiębiorstwo może zaoszczędzić w ten sposób od kilku do kilkudziesięciu procent aktualnych kosztów.

Konsulting energetyczny to także wsparcie techniczne i merytoryczne podczas organizacji grup zakupowych i przetargów. Dodatkowo przeprowadzamy również audyty energetyczne.

Zarządzanie energią

Właściwe wykorzystanie energii jest bardzo ważnym aspektem działalności firm. Aktualnie liczy się już nie tylko utrzymanie niskich kosztów zużycia, ale również kwestie środowiskowe – niska emisja dwutlenku węgla. Ponadto każda firma musi spełniać obowiązki prawne w tym zakresie.

Usługi w ramach konsultingu i zarządzania energią obejmują m.in.:

  • Stały nadzór nad umowami z dostawcami oraz reagowanie na zmiany rynkowe
  • Przeprowadzenie audytów energetycznych
  • Optymalizację kosztów energii w przedsiębiorstwach
  • Przygotowanie Strategii Rozwoju Elektromobilności dla JST

Warto skorzystać z usług specjalistów, aby poprzez właściwe dysponowanie energią wpływać na konkurencyjność cenową produktów i usług oferowanych przez firmę.

Co zyskujesz?

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin