Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

System zarządzania bezpieczeństwem informacji

Opis usługi:

Bezpieczeństwo wszelkich informacji w przedsiębiorstwie jest jednym z najważniejszych punktów jego funkcjonowania.

Obejmuje ono nie tylko wrażliwe dane dotyczące samej firmy, ale przede wszystkim te, które dotyczą klientów, pracowników i wszystkich innych osób, o których informacje są przetwarzane przez dany podmiot. Stąd też wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, który jest zgodny z normą ISO/IEC 27001, może skutecznie wzmocnić ochronę wszelkich zasobów informacyjnych w danej firmie czy instytucji.

W przypadku wdrażania SZBI wymagane jest opracowanie pełnej strategii, obejmującej wszelkie procedury związane z bezpieczeństwem, w tym analizy ryzyka, instrukcje bezpieczeństwa, ale też polityki danej organizacji i jej regulaminy. Wymaga to więc ogromnych nakładów pracy doświadczonego zespołu.

Inną opcją jest skorzystanie z możliwości, jakie oferuje Audytel.

Jako specjaliści od bezpieczeństwa danych, pomożemy wdrożyć w każdej organizacji System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Mamy szerokie i wieloletnie doświadczenie w implementacji różnych rozwiązań, mających na celu zabezpieczenie poszczególnych danych, jak i całych ich zasobów. Dzięki współpracy z nami wszystkie magazynowane i przetwarzane przez Państwa firmę informacje będą posiadały trzy najistotniejsze atrybuty:

  • poufności – dostęp do nich będą posiadały wyłącznie osoby z odpowiednimi uprawnieniami,
  • integralności – każda z nich będzie w pełni kompletna i integralna,
  • dostępności – upoważnieni użytkownicy będą mieli do niej dostęp dostosowany do określonych potrzeb.

Korzystając z pomocy Audytel przy wdrażaniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zyskacie Państwo opinię zaufanych partnerów, którzy dbają o stosowne zabezpieczenie wszelkich wrażliwych danych. Jednocześnie zaoszczędzicie czas i pieniądze na samodzielnej implementacji procedur i strategii związanych z SZBI, a także będziecie mieli pewność, że zarówno obowiązki związane z danymi osobowymi, jak i inne wymogi prawne, związane z ochroną informacji, będą w pełni zrealizowane.

 

Co zyskujesz?

  • Wiarygodność, że informacja, którą klient powierzył przedsiębiorstwu jest bezpieczna.
  • Oszczędność nakładów i zapewnienie ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstwa.
  • Zgodność, że organizacja spełnia wymagania prawne i inne obowiązujące ją przepisy.
  • Ochronę danych osobowych – odpowiednie zapewnienie ochrony danych osobowych w całej organizacji.

Zapytaj o ofertę:

Marcin Jastrzębski

604 070 268Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin