Informatyka i Telekomunikacja

łącza

Doradztwo logistyczne

terminal

Zarządzanie Energią

wiatrak

Bezpieczeństwo informacji

telekomunikacja

Doradztwo IT

Opis usługi:

Dedykowane projekty badawcze

Tempo zmian technologicznych, postępująca substytucja usług oraz specjalizacja dostawców rozwiązań sprawiają, że otoczenie konkurencyjne przeobraża się bardzo szybko. Zmiany te stają się coraz większym wyzwaniem nie tylko dla wszystkich aktywnych graczy rynkowych, ale i potencjalnych inwestorów. W każdym biznesie potrzebne jest zbieranie informacji, dlatego poza wykonywaniem audytów bezpieczeństwa, zajmujemy się również dokonywaniem analiz rynkowych, a także zdobywaniem danych na temat opłacalności planowanych projektów, m.in. poprzez chmurę obliczeniową. Warto skorzystać z doradztwa IT, energetycznego czy logistycznego, w ramach którego specjalnie dla Waszej firmy przeprowadzone zostaną szczegółowe badania. Dedykowany projekt badawczy pozwoli uzyskać najświeższe informacje o wybranej niszy rynkowej, zmianach regulacyjnych czy potencjalnej konkurencji. Firma Audytel, prowadząc własne programy badawcze, podejmuje się wykonywania projektów badawczych i sporządzania raportów przeznaczonych wyłącznie dla zamawiającego, w odniesieniu do następujących rynków:

  • telekomunikacja
  • informatyka
  • logistyka
  • energetyka

Co zyskujesz?

Korzyści wynikające ze współpracy z firmą Audytel

Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskują Państwo:

  • cenną wiedzę, która pomoże zapewnić przewagę konkurencyjną,
  • większe prawdopodobieństwo sukcesu planowanych zamierzeń biznesowych,
  • dobór odpowiednich rozwiązań do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Przykładowe realizacje:

Możliwość zwiększenia konkurencji na rynku sprzedaży energii elektrycznej w Polsce

Na zlecenie Klienta przygotowaliśmy szczegółową analizę istniejących barier w rozwoju konkurencji na rynku sprzedaży energii elektrycznej. Wskazaliśmy również obszary możliwości zwiększenia konkurencji oraz zaprezentowaliśmy scenariusz rozwoju rynku po zniesieniu istniejących barier.

Scenariusz rozwoju systemu pobierania opłat za korzystanie z autostrad w Polsce

Na zlecenie Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych wykonaliśmy analizę systemów taryfowych poboru opłat za korzystanie z autostrad. Określiliśmy scenariusze wdrożenia różnych systemów poboru opłat autostradowych dla pojazdów osobowych w Polsce, a także zwymiarowaliśmy koszty i korzyści poszczególnych z nich.

Świadczenie obowiązku usługi powszechnej (Universal Service Obligation) na polskim rynku telekomunikacyjnym

Dla Klienta, którym był Urząd Komunikacji Elektronicznej, przeprowadziliśmy analizę prawno-ekonomiczną dotyczącą obowiązku świadczenia usługi powszechnej przez Telekomunikację Polską S.A. (TP) w okresie od 8 maja 2006 r. do 8 maja 2011 r. oraz ocenę zakresu i zasadności wyznaczenia przedsiębiorcy/ów do świadczenia usługi powszechnej w kolejnym okresie.

Zapytaj o ofertę:

Grzegorz Bernatek

22 537 50 57


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin