Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Informatyka i Telekomunikacja

Opis usługi:

Współcześnie firmy szukają oszczędności w korzystaniu z zewnętrznych usług. Outsourcing jest jednym z najlepszych sposobów na efektywniejsze wykorzystanie posiadanego majątku przy jednoczesnej pewności, że pewne czynności zostaną wykonane z najwyższą dbałością.

Firma Audytel od lat świadczy w Warszawie profesjonalny outsourcing IT. Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na sprawne zarządzanie siecią komputerową w ich firmie, obejmujące m.in. utrzymanie sprzętu w odpowiednim stanie technicznym, a także ochronę danych przed potencjalną utratą. W ramach outsourcingu ICT wspieramy również w doborze najlepszych rozwiązań teleinformatycznych, dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta.

Outsourcing IT

Większość przedsiębiorstw korzysta ze sprzętów komputerowych. Utrzymanie jednak własnego działu wsparcia IT zazwyczaj wiąże się z wysokimi kosztami, a także koniecznością organizacji przestrzeni, obowiązków dla pracowników, a także okresowych szkoleń, podnoszących ich kwalifikacje.

Dzięki specjalistycznemu outsourcingowi IT każda firma, która zwróci się do Audytel po pomoc, może liczyć na profesjonalne wsparcie wykwalifikowanej kadry fachowców, mających bogate doświadczenie w obsłudze urządzeń komputerowych i nie tylko. Skorzystanie z zewnętrznych usług gwarantuje najlepszą opiekę nad całym systemem teleinformatycznym, a dzięki stałemu monitoringowi jego pracy, możemy zapewnić szybką i skuteczną reakcję na potencjalne sytuacje awaryjne.

Outsourcing ICT

Klienci korzystający z usług Audytel mogą liczyć na profesjonalne wsparcie z zakresu zarządzania, jak i optymalizacji sprzętu teleinformatycznego. Gromadzone przez lata doświadczenie fachowców, zajmujących się outsourcingiem ICT to gwarancja, że każde posiadane przez Państwa tego typu urządzenie, dzięki fachowemu serwisowi, będzie działać z najwyższą sprawnością.

Główną zaletą świadczonych przez naszych pracowników prac, to relatywnie niewielka cena za pełne wsparcie w zakresie opieki nad bezawaryjnym funkcjonowaniem wszelkich urządzeń komputerowych i telekomunikacyjnych, niezależne, czy to PC, serwery czy też sprzęt łącznościowy. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego outsourcingu ICT klientów z Warszawy i nie tylko.

Usługi w ramach IT:

  • Doradztwo
  • Analizy rynkowe ICT
  • Outsourcing IT i ICT
  • Cyberbezpieczeństwo, doradztwo i wdrożenie dyrektywy NIS w organziacji
  • Audyty
  • Dedykowane raporty

 

Co zyskujesz?

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin