Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Zarządzanie logistyczne

Opis usługi:

We współczesnym biznesie sprawność transportu towarów odgrywa niezwykle istotną rolę. Pod pojęciem sprawności nie kryje się jednak tylko czas realizacji. To również kwestie związane z optymalizacją kosztów oraz z zapewnieniem stałych dostaw, a więc odpowiednim ich planowaniem. W przypadku rozrastającego się przedsiębiorstwa, które nierzadko realizuje transporty międzynarodowe, często pojawia się problem nadmiernego obciążenia finansowego. Dostawy generują ogromne koszty i utrudniają tym samym firmie konkurowanie na rynku cenami sprzedaży.

Poprawne zarządzanie logistyczne jest więc zawsze podstawą sukcesu, w którego osiągnięciu może pomóc nasza firma. Wieloletnie doświadczenie w branży, zatrudnianie najlepszych pracowników, a do tego doskonała znajomość potrzeb przedsiębiorców sprawiają, że bardzo elastycznie podchodzimy do realizacji wszystkich powierzonych nam zadań.

Przygotowujemy wiele profesjonalnych rozwiązań, jak również pomagamy w ich wdrożeniu, które gwarantują obniżenie kosztów transportu oraz usprawnienie jego realizacji. Zarządzanie logistyczne jest jednak ściśle dopasowywane do charakteru funkcjonowania konkretnego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści dokładnie analizują aktualną sytuację przedsiębiorstwa i weryfikują realizowane procesy biznesowe. Dzięki wykonaniu kompleksowego audytu możemy zaproponować jeszcze skuteczniejsze w swoim działaniu zmiany, które świetnie optymalizują wszystkie procesy logistyczne.

Dzięki odpowiedniej polityce zarządzania logistyką przedsiębiorca zmniejsza koszty transportu, ale także usprawnia funkcjonowanie całego swojego biznesu. To przekłada się na możliwość sprzedaży towarów w niższych cenach, przy jednoczesnym podnoszeniu jakości usług, co idealnie trafia w potrzeby współczesnych konsumentów.

Jeśli chcą Państwo dokładniej zapoznać się z naszą ofertą zarządzania logistyką, zapraszamy już teraz do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym przedsiębiorstwem, niezależnie od branży, w której działa oraz od skali realizowanych zadań transportowych.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin