Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Zarządzanie flotą pojazdów

Opis usługi:

W dzisiejszych czasach coraz częściej auta traktowane są przez firmy nie jako typowa inwestycja, a jako zakup podstawowych narzędzi do pracy, które po pewnym czasie będzie trzeba wymienić na nowe. To z tego powodu coraz częściej finansowanie floty pojazdów realizowane jest poprzez leasing, a nie zakup gotówkowy czy na kredyt. Rosnąca liczba samochodów może jednak stopniowo generować coraz wyższe koszty, nie tylko związane z samym spłacaniem rat leasingu. Problemem nierzadko jest niepoprawne zarządzanie flotą samochodów, które generuje zupełnie niepotrzebne straty finansowe.

Najczęściej występujące problemy to między innymi nadmierne zużycie paliwa, wybieranie nieoptymalnych tras, zatrudnianie niekompetentnych kierowców czy przepłacanie na ubezpieczeniach oraz kosztach serwisowania. Warto więc solidnie podejść do kwestii zarządzania taką flotą, a profesjonalne wsparcie w tym zakresie może zaproponować nasza firma.

Dla nas nie ma znaczenia, jak duża flota pojazdów jest wykorzystywana w firmie oraz w jaki sposób jest ona finansowana. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu flotami samochodowymi przekładają się na proponowanie efektywnych rozwiązań optymalizacyjnych. Zaczynamy od przeprowadzenia audytu, na którego podstawie szykujemy nasze propozycje zmian. Usługi zarządzania to oczywiście także wsparcie we wdrożeniu nowych rozwiązań, jak również pełna kontrola ich skuteczności. Pojazdy wykorzystywane w firmie nie muszą generować bardzo wysokich kosztów. Co bardzo istotne, poprzez poprawne zarządzanie samochodami przedsiębiorca zyskuje nie tylko oszczędności, ale także lepszą organizację pracy. Tym samym firma funkcjonuje efektywniej, podnosi jakość swoich usług i staje się bardziej konkurencyjna na rynku.

Aby wdrożyć nowoczesne rozwiązania optymalizacyjne we własnym przedsiębiorstwie, wystarczy zgłosić się do nas już teraz. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania, dokładnie omówimy zakres usług i od razu weźmiemy się do pracy. Zapraszamy do kontaktu.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin