Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Wdrażanie systemów zapewnienia jakości

Opis usługi:

Atrakcyjna cena produktów to dzisiaj za mało, aby mieć gwarancję osiągnięcia spektakularnego sukcesu na rynku, przekładającego się oczywiście na dynamiczny rozwój firmy. Jednym z istotniejszych elementów jest bowiem także jakość oferowanego produktu, jak i naturalnie obsługi klienta. Uzyskanie certyfikacji ISO 9001 powinno być więc z tego powodu podstawowym celem każdego przedsiębiorcy.

Konsumenci poszukują obecnie produktów niedrogich, ale solidnych i porządnie wykonanych. Utrzymanie wysokiej jakości często okazuje się sporym wyzwaniem. Błędy nierzadko pojawiają się już na wczesnych etapach produkcji i widoczne są dopiero wtedy, gdy w nasze ręce trafia finalny produkt. Ich eliminacja wymaga głębokiej analizy wielu procesów i, co za tym idzie, ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Wdrażanie systemów zapewnienia jakości najlepiej jest więc powierzyć specjalistom z naszej firmy. To profesjonalne wsparcie, które jest gwarancją uzyskania niezwykle wartościowego certyfikatu ISO 9001.

Zanim rozpoczniemy realizację poszczególnych etapów wdrażania systemu zapewniającego jakość, zaczynamy od przeprowadzenia szczegółowego audytu wewnętrznego firmy. Jego celem jest przede wszystkim wykrycie wszystkie występujących błędów, które w późniejszym czasie będziemy eliminować. Samo wdrażanie systemów zapewnienia jakości jest procesem wieloetapowym i zawsze indywidualnie dopasowywanym do przedsiębiorstwa. Do etapów zalicza się między innymi:

  • opracowanie rozwiązań biznesowych oraz strategii ich wdrażania,
  • przeprowadzenie szkoleń dla całej kadry pracowników, w tym dla zarządu,
  • realizacja zaplanowanych wcześniej zmian systemowych,
  • analiza efektów wdrożenia systemu zapewniania jakości.

Nasze działania kończą się wydaniem certyfikacji ISO 9001 znacząco podnoszącej prestiż każdego biznesu. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i naszym najważniejszym celem jest zawsze pełne zadowolenie Klienta. Zachęcamy więc już teraz kontaktu. Nasi pracownicy udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania i zawsze dokładnie omawiają zakres realizowanych usług. Zadbamy o to, aby przedsiębiorstwo mogło dynamicznie się rozwijać.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin