Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Wdrażanie systemów zapewnienia jakości

Opis usługi:

Atrakcyjna cena produktów to dzisiaj za mało, aby mieć gwarancję osiągnięcia spektakularnego sukcesu na rynku, przekładającego się oczywiście na dynamiczny rozwój firmy. Jednym z istotniejszych elementów jest bowiem także jakość oferowanego produktu, jak i naturalnie obsługi klienta. Uzyskanie certyfikacji ISO 9001 powinno być więc z tego powodu podstawowym celem każdego przedsiębiorcy.

Konsumenci poszukują obecnie produktów niedrogich, ale solidnych i porządnie wykonanych. Utrzymanie wysokiej jakości często okazuje się sporym wyzwaniem. Błędy nierzadko pojawiają się już na wczesnych etapach produkcji i widoczne są dopiero wtedy, gdy w nasze ręce trafia finalny produkt. Ich eliminacja wymaga głębokiej analizy wielu procesów i, co za tym idzie, ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Wdrażanie systemów zapewnienia jakości najlepiej jest więc powierzyć specjalistom z naszej firmy. To profesjonalne wsparcie, które jest gwarancją uzyskania niezwykle wartościowego certyfikatu ISO 9001.

Zanim rozpoczniemy realizację poszczególnych etapów wdrażania systemu zapewniającego jakość, zaczynamy od przeprowadzenia szczegółowego audytu wewnętrznego firmy. Jego celem jest przede wszystkim wykrycie wszystkie występujących błędów, które w późniejszym czasie będziemy eliminować. Samo wdrażanie systemów zapewnienia jakości jest procesem wieloetapowym i zawsze indywidualnie dopasowywanym do przedsiębiorstwa. Do etapów zalicza się między innymi:

 • opracowanie rozwiązań biznesowych oraz strategii ich wdrażania,
 • przeprowadzenie szkoleń dla całej kadry pracowników, w tym dla zarządu,
 • realizacja zaplanowanych wcześniej zmian systemowych,
 • analiza efektów wdrożenia systemu zapewniania jakości.

Nasze działania kończą się wydaniem certyfikacji ISO 9001 znacząco podnoszącej prestiż każdego biznesu. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i naszym najważniejszym celem jest zawsze pełne zadowolenie Klienta. Zachęcamy więc już teraz kontaktu. Nasi pracownicy udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania i zawsze dokładnie omawiają zakres realizowanych usług. Zadbamy o to, aby przedsiębiorstwo mogło dynamicznie się rozwijać.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin