Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Zarządzanie bezpieczeństwem łańcucha dostaw ISO 28000

Opis usługi:

Realizacja zadań transportowych na większą skalę zawsze wiąże się z pewnymi zagrożeniami. To nie tylko ryzyko uszkodzenia towarów czy ich zaginięcia, ale także ingerencji w transport różnych środowisk przestępczych. Firmy powinny więc wdrażać odpowiednio dopasowany do potrzeb system zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw. Aby jednak to zrobić, konieczne jest skrupulatne określenie wszystkich zagrożeń, w czym pomoc oferuje nasza doświadczona firma.

Wykonujemy profesjonalne audyty ISO 28000, bazując na specjalnej certyfikacji pozwalającej dokładnie określić ryzyko dla całego łańcucha dostawy. Ochrona w tym przypadku jest kompleksowa, gdyż certyfikacja ISO 28000 swym zasięgiem obejmuje transport od momentu wyjścia towarów od producenta, aż do ich fizycznej sprzedaży.

Nasze usługi realizujemy naprawdę skutecznie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Zatrudniamy najlepszych specjalistów i doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców. Oferujemy nie tylko przeprowadzenie samego audytu. Zajmiemy się również przygotowaniem propozycji rozwiązań, które pozwolą przedsiębiorcy efektywniej chronić towary przed czyhającymi zagrożeniami. Dzięki wdrożeniu odpowiedniego systemu zarządzającego bezpieczeństwem w łańcuchu dostaw i uzyskaniu certyfikatu ISO 28000 można zadbać o bezpieczeństwo zarówno samych towarów, jak i marki.

Zapraszamy już teraz do kontaktu i do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy usługi na najwyższym światowym poziomie w przystępnej cenie, które zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin