Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

System zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw ISO 28000

Opis usługi:

Realizacja zadań transportowych na większą skalę zawsze wiąże się z pewnymi zagrożeniami. To nie tylko ryzyko uszkodzenia towarów czy ich zaginięcia, ale także ingerencji w transport różnych środowisk przestępczych. Firmy powinny więc wdrażać odpowiednio dopasowany do potrzeb system zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw. Aby jednak to zrobić, konieczne jest skrupulatne określenie wszystkich zagrożeń, w czym pomoc oferuje nasza doświadczona firma.

Wykonujemy profesjonalne audyty ISO 28000, bazując na specjalnej certyfikacji pozwalającej dokładnie określić ryzyko dla całego łańcucha dostawy. Ochrona w tym przypadku jest kompleksowa, gdyż certyfikacja ISO 28000 swym zasięgiem obejmuje transport od momentu wyjścia towarów od producenta, aż do ich fizycznej sprzedaży.

Nasze usługi realizujemy naprawdę skutecznie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Zatrudniamy najlepszych specjalistów i doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców. Oferujemy nie tylko przeprowadzenie samego audytu. Zajmiemy się również przygotowaniem propozycji rozwiązań, które pozwolą przedsiębiorcy efektywniej chronić towary przed czyhającymi zagrożeniami. Dzięki wdrożeniu odpowiedniego systemu zarządzającego bezpieczeństwem w łańcuchu dostaw i uzyskaniu certyfikatu ISO 28000 można zadbać o bezpieczeństwo zarówno samych towarów, jak i marki.

Zapraszamy już teraz do kontaktu i do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy usługi na najwyższym światowym poziomie w przystępnej cenie, które zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin