Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Sieci dystrybucji

Opis usługi:

Utrzymywany przez firmy model dystrybucji podlega ciągłym zmianom i modyfikacjom. Zmiany wiążą się z kosztami. Rzetelna prognoza kosztów stanowi bardzo duże wyzwanie dla firm. Błąd na tym etapie skutkuje bardzo dużymi problemami z budżetem i realizacją przyszłych inwestycji. Może mieć wpływ na korektę długofalowej strategii firmy.

Firma Audytel formułuje prognozy kosztów dla różnych wariantów zmian w sieci dystrybucji w nadchodzących latach, przy zachowaniu bezpieczeństwa łańcucha dostaw na wymaganym poziomie. Materiał stanowi wsparcie dla budowania strategii rozwoju firmy na kilka lat do przodu. Usługa oparta jest na dokładnej analizie rzeczywistych potrzeb Klienta, jego planów strategicznych

Klient otrzymuje analizę kosztów i korzyści zmian w sieci dystrybucji. Jej uzupełnieniem jest analiza wpływu zmian na biznes oraz analiza ryzyk wraz z metodami ich zapobiegania.

Co zyskujesz?

  • Prognozę kosztów
  • Analizę możliwych kosztów i korzyści
  • Materiał źródłowy dla budowy strategii i planowania budżetu w okresie długoterminowym

W ramach doradztwa logistycznego zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem systemów logistycznych.

Przykładowe realizacje:

Analiza sieci dystrybucji produktów

Dla firmy SOBIESKI SP. Z.O.O. należącej do francuskiej grupy kapitałowej Belvedere S.A. prowadziliśmy projekt, którego celem było przedstawienie rekomendacji w zakresie lokalizacji Magazynu Centralnego w sieci dystrybucji produktów Sobieski Sp. z o.o. Główne działania były ukierunkowane na obszary:

Analiza obecnych stawek za usługę transportową

Prognoza kosztów na skutek zmian w sieci dystrybucji

Waldemar Skowronek, Dyrektor Logistyki: „Utrzymywany przez naszą firmę model dystrybucji podlega ciągłym zmianom i modyfikacjom. Zmiany wiążą się z kosztami. Firma Audytel sformułowała prognozy kosztów dla różnych wariantów zmian w sieci dystrybucji w nadchodzących latach. Materiał stanowił wsparcie dla budowania strategii rozwoju firmy na kilka lat do przodu.”

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin