Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Optymalizacja kosztów transportu

Opis usługi:

Prowadzenie firmy zajmującej się przewozem ładunków na szeroką skalę zawsze wiąże się z ogromnym wyzwaniem logistycznym. Błędy popełniane w zarządzaniu często generują niestety wysokie koszty, które nadmiernie obciążają budżet. Odpowiednia optymalizacja transportu na pewno jednak rozwiąże ten problem. Firma zyskuje w ten sposób dodatkowe środki finansowe, które można przeznaczyć na przykład na dodatkowe, ważne dla rozwoju inwestycje.

Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w realizacji tego typu zadań i możemy pochwalić się doskonałą skutecznością działania. Zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym firmy naszych Klientów mogą między innymi:

 • ograniczyć ilość tzw. pustych przebiegów generujących niepotrzebne, bardzo duże straty,
 • usprawnić transport poprzez korzystanie z lepszych, optymalnych tras,
 • zmniejszyć wydatki związane z paliwem.

To jednak tylko część korzyści wynikających z optymalizacji kosztów transportowania towarów. Pomagamy bowiem także w wyborze nowoczesnych narzędzi oraz systemów informatycznych niezbędnych do usprawnienia przewozów. Lepsza organizacja pracy przekłada się na oszczędności, ale także na większą wydajność i, co za tym idzie, najwyższą możliwą jakość obsług klienta.

Wystarczy po prostu skontaktować się z nami już teraz. Przeprowadzimy kompleksowy audyt wewnętrzny i zaproponujemy wiele rozwiązań dla transportu, dzięki którym biznes na pewno zacznie działać dużo efektywniej. Przewóz towarów zdecydowanie nie musi być ogromnym obciążeniem finansowym, o czym warto przekonać się już teraz.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin