Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Optymalizacja i zarządzanie kosztami zapasów

Opis usługi:

Utrzymanie płynności handlowej firmy w dużej mierze zależy od dostępności towaru zamawianego przez klientów. Przedsiębiorcy w reakcji na wzmożony popyt robią coraz większe zapasy tych produktów, które cieszą się dużą popularnością. Niestety w wielu przypadkach jest to droga donikąd. Składowanie towarów generuje ogromne koszty, w skrajnych przypadkach doprowadzając nawet do zapaści finansowej firmy. Rozwiązaniem problemu jest kompleksowa optymalizacja kosztów zapasów, którą to możemy się zająć.

Optymalizacja kosztów zapasów

Każdy przedsiębiorca wcześniej czy później zaczyna zauważać, że magazynowe towary generują coraz wyższe obciążenia finansowe. Wpływają na to cztery główne czynniki:

 • zamrożenie środków finansowych w magazynowanych produktach,
 • utrzymywanie dodatkowej powierzchni magazynowej,
 • utrzymanie samych zapasów (na przykład zatrudnianie dodatkowych pracowników czy zakup urządzeń magazynowych),
 • ochrona zgromadzonych towarów, w tym na przykład zakup polisy ubezpieczeniowej czy montaż systemów alarmowych.

Odpowiednio przeprowadzona optymalizacja tych kosztów, za którą możemy być odpowiedzialni, z pewnością przyczyni się do znaczącej poprawy płynności finansowej. To niezwykle istotne, dodatkowe środki, które można przeznaczać później na istotne inwestycje.

Zarządzanie zapasami

Kluczową kwestią w takich przypadkach jest nie tyle ograniczenie wielkości zapasu, lecz przede wszystkim odpowiednie podejście do zarządzania nim. Nasza firma, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wypracowaniu wielu specjalistycznych metod optymalizacyjnych, może zaproponować wsparcie na najwyższym poziomie. Zawsze przeprowadzamy kompleksowy audyt w firmie i na jego podstawie opracowujemy rozwiązania, które są idealnie dopasowane do charakteru biznesu naszego Klienta.

Korzystając z tych usług, można nie tylko odmrozić część środków finansowych, przeznaczając je na istotne dla rozwoju biznesu inwestycje. Dzięki lepszemu zarządzaniu zapasami, firma funkcjonuje efektywniej i staje się bardziej konkurencyjna. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin