Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Optymalizacja i zarządzanie kosztami zakupów

Opis usługi:

W dzisiejszych czasach absolutnym priorytetem jest ograniczanie kosztów funkcjonowania biznesu. Wynika to przede wszystkim z charakterystyki współczesnego rynku. Klienci oczekują najwyższej jakości produktów i usług, ale w możliwie najniższej cenie, na co konkurencja bardzo szybko reaguje. Aby nie zostawać w tyle, konieczna będzie profesjonalna optymalizacja kosztów zakupów. To właśnie tutaj można znaleźć nierzadko ogromne oszczędności, zyskując dodatkowe środki finansowe bez wprowadzania drastycznych zmian w funkcjonowaniu biznesu.

Optymalizacja kosztów zakupów

Nasza firma oferuje w tym zakresie bardzo kompleksowe i profesjonalne doradztwo. Odpowiednie zarządzanie zakupami to nie tylko redukcja ceny nabycia towaru, ale także na przykład optymalizacja kosztu transportu. Nadmierne wydatki firmy mogą mieć jednak swoje podłoże również w wielu innych obszarach funkcjonowania biznesu. Przestarzałe systemy informatyczne, problemy z wewnętrzną komunikacją czy nieefektywne wykorzystanie czasu pracy zatrudnionych osób.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak skutecznie optymalizować koszty związane z zakupami i z polityką samego biznesu. Przeprowadzamy szeroko zakrojony audyt, który umożliwia odszukanie wszystkich nieprawidłowości w zarządzaniu firmą. Następnie zajmujemy się przygotowaniem indywidualnych rozwiązań optymalizacji kosztów zakupów, pomagamy we wdrożeniu i na koniec analizujemy ich skuteczność.

Zarządzanie zakupami

Dzięki dużo lepszej organizacji pracy przedsiębiorstwa i poprawnemu zarządzaniu zakupami w budżecie pojawiają się dodatkowe oszczędności finansowe. W efekcie łatwiejsze staje się konkurowanie cenami na rynku, przy jednoczesnym podnoszeniu jakości realizacji samych usług. Wystarczy po prostu skontaktować się z nami. Zaproponujemy nowoczesne i skuteczne rozwiązania, służąc swoim fachowym wsparciem na każdym etapie ich wdrażania. Zadbamy o to, aby firma mogła rozwinąć swoje skrzydła, działając dużo efektywniej i przynosząc jeszcze większe zyski.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin