Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Optymalizacja i zarządzanie kosztami zakupów

Opis usługi:

W dzisiejszych czasach absolutnym priorytetem jest ograniczanie kosztów funkcjonowania biznesu. Wynika to przede wszystkim z charakterystyki współczesnego rynku. Klienci oczekują najwyższej jakości produktów i usług, ale w możliwie najniższej cenie, na co konkurencja bardzo szybko reaguje. Aby nie zostawać w tyle, konieczna będzie profesjonalna optymalizacja kosztów zakupów. To właśnie tutaj można znaleźć nierzadko ogromne oszczędności, zyskując dodatkowe środki finansowe bez wprowadzania drastycznych zmian w funkcjonowaniu biznesu.

Optymalizacja kosztów zakupów

Nasza firma oferuje w tym zakresie bardzo kompleksowe i profesjonalne doradztwo. Odpowiednie zarządzanie zakupami to nie tylko redukcja ceny nabycia towaru, ale także na przykład optymalizacja kosztu transportu. Nadmierne wydatki firmy mogą mieć jednak swoje podłoże również w wielu innych obszarach funkcjonowania biznesu. Przestarzałe systemy informatyczne, problemy z wewnętrzną komunikacją czy nieefektywne wykorzystanie czasu pracy zatrudnionych osób.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak skutecznie optymalizować koszty związane z zakupami i z polityką samego biznesu. Przeprowadzamy szeroko zakrojony audyt, który umożliwia odszukanie wszystkich nieprawidłowości w zarządzaniu firmą. Następnie zajmujemy się przygotowaniem indywidualnych rozwiązań optymalizacji kosztów zakupów, pomagamy we wdrożeniu i na koniec analizujemy ich skuteczność.

Zarządzanie zakupami

Dzięki dużo lepszej organizacji pracy przedsiębiorstwa i poprawnemu zarządzaniu zakupami w budżecie pojawiają się dodatkowe oszczędności finansowe. W efekcie łatwiejsze staje się konkurowanie cenami na rynku, przy jednoczesnym podnoszeniu jakości realizacji samych usług. Wystarczy po prostu skontaktować się z nami. Zaproponujemy nowoczesne i skuteczne rozwiązania, służąc swoim fachowym wsparciem na każdym etapie ich wdrażania. Zadbamy o to, aby firma mogła rozwinąć swoje skrzydła, działając dużo efektywniej i przynosząc jeszcze większe zyski.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin