Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Logistyka zaopatrzenia

Opis usługi:

Jednym z ważniejszych zadań każdego zakładu produkcyjnego jest troska o regularność dostaw różnych materiałów i komponentów. Jest to trudne wyzwanie logistyczne, którego błędy mogą prowadzić do zupełnie niepotrzebnych strat finansowych. Firma produkcyjna musi odpowiednio planować swoje zaopatrzenie i zamawiać materiały w odpowiedniej ilości. Konsekwencją jakichkolwiek braków zawsze będą bardzo kosztowne przestoje. Koniecznie należy pamiętać również o magazynowaniu towarów, które wymaga odpowiedniej optymalizacji, aby nie wiązało się ze zbyt dużymi wydatkami. Nadmierne zapasy są przede wszystkim zupełnie niepotrzebnie zamrożonym kapitałem, który można spożytkować na inne, istotne dla rozwoju biznesu cele.

Odpowiednia optymalizacja tego obszaru funkcjonowania biznesu ma niebagatelne znaczenie. Zaplanowanie logistyki zaopatrzeniowej wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także ogromnego zaangażowania, na które przedsiębiorcy zazwyczaj nie mogą sobie pozwolić. Z pomocą przychodzi jednak nasza profesjonalna firma, która zajmie się planowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań z zakresu właśnie logistyki zaopatrzeniowej.

Dobrze przygotowana logistyka zaopatrzeniowa zawsze zapewnia płynność dostaw oraz optymalizację kosztów. Dzięki temu ogranicza się ryzyko kosztownych przestojów, zwiększa wydajność pracy i poprawia znacząco kondycję finansową przedsiębiorstwa. Swoje usługi realizujemy wieloetapowo, zawsze zaczynając od przeprowadzenia wnikliwego audytu wewnętrznego. Analizujemy aktualną sytuację i na podstawie zebranych informacji przygotujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania, zajmując się następnie ich wdrażaniem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno drobnych przedsiębiorców, jak również właścicieli ogromnych zakładów produkcyjnych o szerokim zasięgu działania.

Odpowiednio zaplanowana logistyka zaopatrzenia na pewno przełoży się na większą efektywność pracy, otwierając tym samym przedsiębiorstwu drzwi do dynamiczniejszego rozwoju. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zawsze bardzo dokładnie omówimy zakres realizowanych usług.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin