Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Logistyka zaopatrzenia

Opis usługi:

Jednym z ważniejszych zadań każdego zakładu produkcyjnego jest logistyka zaopatrzenia, czyli troska o regularność dostaw różnych materiałów i komponentów. Jest to trudne wyzwanie logistyczne, którego błędy mogą prowadzić do zupełnie niepotrzebnych strat finansowych. Firma produkcyjna musi odpowiednio planować swoje zaopatrzenie i zamawiać materiały w odpowiedniej ilości. Konsekwencją jakichkolwiek braków zawsze będą bardzo kosztowne przestoje. Koniecznie należy pamiętać również o magazynowaniu towarów, które wymaga odpowiedniej optymalizacji, aby nie wiązało się ze zbyt dużymi wydatkami. Nadmierne zapasy są przede wszystkim zupełnie niepotrzebnie zamrożonym kapitałem, który można spożytkować na inne, istotne dla rozwoju biznesu cele.

Odpowiednia optymalizacja tego obszaru funkcjonowania biznesu ma niebagatelne znaczenie. Zaplanowanie logistyki zaopatrzenia wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także ogromnego zaangażowania, na które przedsiębiorcy zazwyczaj nie mogą sobie pozwolić. Z pomocą przychodzi jednak nasza profesjonalna firma, która zajmie się planowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań z zakresu właśnie logistyki zaopatrzeniowej.

Dobrze przygotowana logistyka zaopatrzenia zawsze zapewnia płynność dostaw oraz optymalizację kosztów. Dzięki temu ogranicza się ryzyko kosztownych przestojów, zwiększa wydajność pracy i poprawia znacząco kondycję finansową przedsiębiorstwa. Usługi logistyki zaopatrzenia realizujemy wieloetapowo, zawsze zaczynając od przeprowadzenia wnikliwego audytu wewnętrznego. Analizujemy aktualną sytuację logistyki zaopatrzenia i na podstawie zebranych informacji przygotujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania, zajmując się następnie ich wdrażaniem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno drobnych przedsiębiorców, jak również właścicieli ogromnych zakładów produkcyjnych o szerokim zasięgu działania.

Odpowiednio zaplanowana logistyka zaopatrzenia na pewno przełoży się na większą efektywność pracy, otwierając tym samym przedsiębiorstwu drzwi do dynamiczniejszego rozwoju. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zawsze bardzo dokładnie omówimy zakres realizowanych usług logistyki zaopatrzenia.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin