Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Doradztwo z gospodarki materiałowej

Opis usługi:

Magazynowanie oraz transport różnorodnych materiałów to zawsze bardzo duże wyzwanie logistyczne. Konieczność planowania zapotrzebowania i ustalania terminów oraz wielkości dostaw. Do tego stała kontrola jakości oraz pilnowanie, aby towary nie ulegały uszkodzeniom w czasie transportu czy po prostu nie ginęły. Niedopilnowanie tego wszystkiego zawsze naraża firmę na duże straty finansowe, których jednak można uniknąć, współpracując z naszym zespołem specjalistów. Profesjonalne doradztwo z gospodarki materiałowej to kompleksowe usługi usprawniające funkcjonalnego każdego biznesu. Możemy pochwalić się doskonałą skutecznością działania nie tylko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ale także stawianiu na zespół najlepszych pracowników.

Gospodarka materiałowa

Istotną zaletą naszej oferty jest elastyczne dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Odpowiednie rozwiązania, dzięki którym gospodarka materiałowa będzie efektywniejsza, wymagają przeprowadzenia wnikliwego audytu. Po analizie konkretnej sytuacji przygotowujemy pakiet unikalnych rozwiązań usprawniających i pomagamy w ich wdrożeniu. Korzystając z naszego doradztwa z zakresu gospodarowania materiałami, można zyskać między innymi:

  • efektywniejszy przepływ materiałów,
  • optymalizację kosztów,
  • ograniczenie ryzyka uszkodzeń czy strat towaru,
  • uproszczenie procesu inwentaryzacji na magazynie.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci dokładnie wyjaśnią zakres realizowanych usług i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin