Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Doradztwo z gospodarki materiałowej

Opis usługi:

Magazynowanie oraz transport różnorodnych materiałów to zawsze bardzo duże wyzwanie logistyczne. Konieczność planowania zapotrzebowania i ustalania terminów oraz wielkości dostaw. Do tego stała kontrola jakości oraz pilnowanie, aby towary nie ulegały uszkodzeniom w czasie transportu czy po prostu nie ginęły. Niedopilnowanie tego wszystkiego zawsze naraża firmę na duże straty finansowe, których jednak można uniknąć, współpracując z naszym zespołem specjalistów. Profesjonalne doradztwo z gospodarki materiałowej to kompleksowe usługi usprawniające funkcjonalnego każdego biznesu. Możemy pochwalić się doskonałą skutecznością działania nie tylko dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ale także stawianiu na zespół najlepszych pracowników.

Gospodarka materiałowa

Istotną zaletą naszej oferty jest elastyczne dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Odpowiednie rozwiązania, dzięki którym gospodarka materiałowa będzie efektywniejsza, wymagają przeprowadzenia wnikliwego audytu. Po analizie konkretnej sytuacji przygotowujemy pakiet unikalnych rozwiązań usprawniających i pomagamy w ich wdrożeniu. Korzystając z naszego doradztwa z zakresu gospodarowania materiałami, można zyskać między innymi:

 • efektywniejszy przepływ materiałów,
 • optymalizację kosztów,
 • ograniczenie ryzyka uszkodzeń czy strat towaru,
 • uproszczenie procesu inwentaryzacji na magazynie.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci dokładnie wyjaśnią zakres realizowanych usług i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin