Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Doradztwo transportowe

Opis usługi:

Prowadzenie działalności gospodarczej w jakikolwiek sposób związanej z branżą transportową jest zawsze bardzo dużym wyzwaniem logistycznym. Oprócz planowania dostaw, należy także zadbać o odpowiednie rozliczanie czasu pracy kierowców, kontrolując ich działania i dbając o to, aby każdy przewóz był sprawny, niedrogi i jednocześnie bezpieczny.

Efektywność przewozów ma tutaj bezpośredni wpływ nie tylko na wydajność funkcjonowania całego biznesu, ale także na ponoszone przez niego koszty, które w wielu przypadkach okazują się zdecydowanie za wysokie. Proponujemy Państwu w związku z tym profesjonalne i przede wszystkim kompleksowe doradztwo transportowe. Obsługujemy zarówno firmy ściśle związane z tą branżą, jak również przedsiębiorców przewożących towary na własne potrzeby, czy realizujących wysyłki do swoich odbiorców. W zakresie naszych usług doradztwa transportowego znajduje się również wsparcie prawne, które w tym przypadku jest niezwykle istotne. Oferowana przez nas pomoc w zakresie prawnym dotyczy między innymi:

  • przygotowywania niezbędnej dokumentacji,
  • wyjaśniania wątpliwości z interpretacją przepisów,
  • sprawdzania prawidłowości każdej przeprowadzonej kontroli drogowej,
  • szykowania pism odwoławczych od decyzji wydawanych na przykład przez urzędy administracji publicznej.

Nasze usługi są nie tylko kompleksowe, ale także zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb i do sytuacji przedsiębiorstwa. Doradztwo transportowe poprzedza bowiem audyt wewnętrzny realizowany przez zespół doświadczonych pracowników. Poznajemy aktualną sytuację, sprawdzamy funkcjonowanie różnych przepisów i proponujemy zmiany, pomagając dodatkowo przy ich wdrożeniu. W ramach doradztwa transportowego zapewnimy także swoje wsparcie w zakresie wyboru urządzeń oraz systemów do monitorowania pracy kierowców.

Warto skorzystać z pomocy specjalistów, aby usprawnić przewóz towarów i realizację wszystkich obowiązków z nim związanych, jak i zadbać o odpowiednią optymalizację kosztów. Czekamy na kontakt z Państwa strony. Zadbamy o to, aby biznes mógł rozwijać się bez żadnych przeszkód.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin