Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Doradztwo transportowe

Opis usługi:

Prowadzenie działalności gospodarczej w jakikolwiek sposób związanej z branżą transportową jest zawsze bardzo dużym wyzwaniem logistycznym. Oprócz planowania dostaw, należy także zadbać o odpowiednie rozliczanie czasu pracy kierowców, kontrolując ich działania i dbając o to, aby każdy przewóz był sprawny, niedrogi i jednocześnie bezpieczny.

Efektywność przewozów ma tutaj bezpośredni wpływ nie tylko na wydajność funkcjonowania całego biznesu, ale także na ponoszone przez niego koszty, które w wielu przypadkach okazują się zdecydowanie za wysokie. Proponujemy Państwu w związku z tym profesjonalne i przede wszystkim kompleksowe doradztwo transportowe. Obsługujemy zarówno firmy ściśle związane z tą branżą, jak również przedsiębiorców przewożących towary na własne potrzeby, czy realizujących wysyłki do swoich odbiorców. W zakresie naszych usług doradztwa transportowego znajduje się również wsparcie prawne, które w tym przypadku jest niezwykle istotne. Oferowana przez nas pomoc w zakresie prawnym dotyczy między innymi:

 • przygotowywania niezbędnej dokumentacji,
 • wyjaśniania wątpliwości z interpretacją przepisów,
 • sprawdzania prawidłowości każdej przeprowadzonej kontroli drogowej,
 • szykowania pism odwoławczych od decyzji wydawanych na przykład przez urzędy administracji publicznej.

Nasze usługi są nie tylko kompleksowe, ale także zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb i do sytuacji przedsiębiorstwa. Doradztwo transportowe poprzedza bowiem audyt wewnętrzny realizowany przez zespół doświadczonych pracowników. Poznajemy aktualną sytuację, sprawdzamy funkcjonowanie różnych przepisów i proponujemy zmiany, pomagając dodatkowo przy ich wdrożeniu. W ramach doradztwa transportowego zapewnimy także swoje wsparcie w zakresie wyboru urządzeń oraz systemów do monitorowania pracy kierowców.

Warto skorzystać z pomocy specjalistów, aby usprawnić przewóz towarów i realizację wszystkich obowiązków z nim związanych, jak i zadbać o odpowiednią optymalizację kosztów. Czekamy na kontakt z Państwa strony. Zadbamy o to, aby biznes mógł rozwijać się bez żadnych przeszkód.

Co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę:

Krzysztof Miziński

600 085 252  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących Audytel S.A.

  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  linkedin

  Google +

  icon

  Newsletter

  icon

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


  linkedin

  Linkedin