Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Ochrona danych osobowych

Doradztwo logistyczne

Opis usługi:

Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu właściwych decyzji, aby zwiększać efektywność działań w obszarze gospodarki magazynowej. Współpraca w ramach doradztwa logistycznego przynosi wymierne rezultaty w zakresie produkcji, magazynowania i dystrybucji.

W ramach doradztwa logistycznego przeprowadzamy także audyt procesów magazynowych, aby zweryfikować aktualny stan mechanizmów i narzędzi, które wspierają logistykę. Kompleksowo doradzamy i łączymy działania logistyczne z pozostałymi obszarami w firmie. W ten sposób gwarantujemy spójność i skuteczność naszych rozwiązań. Dbamy o wypracowanie indywidualnych dobrych praktyk, ponieważ każda organizacja ma swój unikalny charakter. Doradztwo logistyczne to usługa, w której trzeba brać pod uwagę pełen charakter działalności.

Audyt logistyczny procesów magazynowych

Analiza jest ważnym punktem odniesienia dla konsultingu logistycznego. Podczas audytu procesów magazynowych sprawdzamy, jak w praktyce wygląda ruch materiałów w obrębie firmy oraz jak działają powiązane z nim mechanizmy w systemie ERP i innych narzędziach. Rozpoczynamy analizę procesów gospodarki magazynowej od dostawy towarów, przechodzimy przez wszystkie czynności zawiązane z jej rozłożeniem w magazynie, a także przez proces produkcyjny, kończąc na obszarze wysyłania gotowych produktów do klientów. Doradztwo logistyczne obejmuje szereg kroków, które możliwe są do zrealizowania jedynie poprzez transparentną współpracę między organizacjami uczestniczącymi w danym procesie.

Zwiększ efektywność z doradztwem logistycznym

Wypracowanie efektywnych rozwiązań magazynowych, wymaga szerokiego spojrzenia na procesy zachodzące w firmie. Konsulting / doradztwo logistyczne jest usługą wspierającą managerów w rzetelnej i obiektywnej ocenie tego obszaru. Nasi specjaliści potrafią przeanalizować działania organizacji z różnych perspektyw i na podstawie wieloletniego doświadczenia podpowiedzieć, jakie rozwiązania należy wdrożyć.

Nie czekaj i przekonaj się, jak audyt procesów magazynowych może pomóc zidentyfikować kluczowe kwestie problematyczne w Twojej firmie. W ramach doradztwa logistycznego obniżamy koszty magazynowe i usprawniamy istotne procesy. Takie usługi są szczególnie ważne dla organizacji, gdzie efektywna logistyka ma duży wpływ na wielkość sprzedaży i jej rentowność.

Doradztwo logistyczne – świadczone usługi:

  • Analiza logistyczna przedsiębiorstwa
  • Usprawnienie procesów biznesowych oraz obiegu dokumentacji w organizacji
  • Audyt procesów magazynowych
  • Wdrożenie ISO 28000
  • Optymalizacja kosztów

Co zyskujesz?

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin