Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

System zarządzania bezpieczeństwem informacji

Opis usługi:

Bezpieczeństwo wszelkich informacji w przedsiębiorstwie jest jednym z najważniejszych punktów jego funkcjonowania. Obejmuje ono nie tylko wrażliwe dane dotyczące samej firmy, ale przede wszystkim te, które dotyczą klientów, pracowników i wszystkich innych osób, o których informacje są przetwarzane przez dany podmiot. Stąd też wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, który jest zgodny z normą ISO/IEC 27001, może skutecznie wzmocnić ochronę wszelkich zasobów informacyjnych w danej firmie czy instytucji.

W przypadku wdrażania SZBI wymagane jest opracowanie pełnej strategii, obejmującej wszelkie procedury związane z bezpieczeństwem, w tym analizy ryzyka, instrukcje bezpieczeństwa, ale też polityki danej organizacji i jej regulaminy. Wymaga to więc ogromnych nakładów pracy doświadczonego zespołu.

Inną opcją jest skorzystanie z możliwości, jakie oferuje Audytel. Jako specjaliści od bezpieczeństwa danych, pomożemy wdrożyć w każdej organizacji System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Mamy szerokie i wieloletnie doświadczenie w implementacji różnych rozwiązań, mających na celu zabezpieczenie poszczególnych danych, jak i całych ich zasobów. Dzięki współpracy z nami wszystkie magazynowane i przetwarzane przez Państwa firmę informacje będą posiadały trzy najistotniejsze atrybuty:

  • poufności – dostęp do nich będą posiadały wyłącznie osoby z odpowiednimi uprawnieniami,
  • integralności – każda z nich będzie w pełni kompletna i integralna,
  • dostępności – upoważnieni użytkownicy będą mieli do niej dostęp dostosowany do określonych potrzeb.

Korzystając z pomocy Audytel przy wdrażaniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zyskacie Państwo opinię zaufanych partnerów, którzy dbają o stosowne zabezpieczenie wszelkich wrażliwych danych. Jednocześnie zaoszczędzicie czas i pieniądze na samodzielnej implementacji procedur i strategii związanych z SZBI, a także będziecie mieli pewność, że zarówno obowiązki związane z danymi osobowymi, jak i inne wymogi prawne, związane z ochroną informacji, będą w pełni zrealizowane.

 

Co zyskujesz?

  • Wiarygodność, że informacja, którą klient powierzył przedsiębiorstwu jest bezpieczna.
  • Oszczędność nakładów i zapewnienie ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstwa.
  • Zgodność, że organizacja spełnia wymagania prawne i inne obowiązujące ją przepisy.
  • Ochronę danych osobowych – odpowiednie zapewnienie ochrony danych osobowych w całej organizacji.

Zapytaj o ofertę:

Marcin Jastrzębski

22 537 50 50


linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin