Informatyka i Telekomunikacja

Doradztwo logistyczne

Zarządzanie Energią

Bezpieczeństwo informacji

Bezpieczeństwo informacji

Opis usługi:

Na co dzień dbamy o bezpieczeństwo informacji w firmach naszych klientów. Realizujemy projekty, których celem jest podniesienie poziomu zabezpieczeń całego środowiska IT w przedsiębiorstwie. Oferujemy także audyt bezpieczeństwa IT w Warszawie – dzięki wykonaniu analizy systemu informatycznego zyskujemy solidną i obiektywną ocenę stanu aktualnego. Na tej podstawie planujemy, jakie działania są niezbędne, aby zapewnić maksymalny poziom ochrony danych w organizacji.

Bezpieczeństwo informacji

W ramach naszych usług dbamy o ochronę zawartości baz danych. W szczególności istotne są informacje strategiczne, kluczowe dla przedsiębiorstwa. Ważnym zagadnieniem w bezpieczeństwie informatycznym jest także ochrona danych osobowych pracowników i klientów.

Aktualny rozwój technologiczny w zakresie komputeryzacji podlega bardzo dynamicznym zmianom. Nieustannie ukazują się coraz nowsze sposoby na przełamywanie zabezpieczeń. Dlatego bezpieczeństwo IT jest obszarem działalności firmy, którego nie można bagatelizować. Co więcej, zapewnienie adekwatnego zabezpieczenia informacji, m.in. w zakresie ochrony danych osobowych jest wymagane przez polskie prawo.

Audyt bezpieczeństwa systemu informatycznego IT

Przeprowadzając analizę zabezpieczeń IT, badamy całe środowisko w firmie. Aby w pełni zweryfikować poziom bezpieczeństwa informacji, sprawdzamy także procedury, których celem jest minimalizacja ryzyka wystąpienia sytuacji zagrożenia lub niezaplanowanego zdarzenia, które mogłoby mieć negatywny wpływ na organizację lub jej reputację.

Przeprowadzając audyt bezpieczeństwa informatycznego, bierzemy pod uwagę specyfikę danej firmy. Zbieramy informacje o przedsiębiorstwie, aktualną dokumentację i panujące wymogi.

Wynikiem analizy jest ocena aktualnego poziomu zabezpieczeń i ryzyka, a także wytyczne, co należy usprawnić. Z takim zestawem informacji rozpoczynamy dla naszych klientów działania, których celem jest maksymalne bezpieczeństwo IT. Gwarantujemy dla naszych klientów z Warszawy i innych miejsc pomoc doświadczonych specjalistów i najwyższy poziom usług.

Usługi w ramach Bezpieczeństwa Informacji:

  • Outsourcing Inspektora Ochrony Danych
  • Analiza ryzyka IT – norma ISO 27005
  • Wdrożenie i audyt zgodności z RODO
  • System zarządzania bezpieczeństwem informacji

Co zyskujesz?

linkedin

Google +

icon

Newsletter

icon

Zapisz się do newslettera i otrzymuj bezpłatnie artykuły naszych ekspertów.


linkedin

Linkedin