Informatyka i Telekomunikacja

img-info-2

Doradztwo logistyczne

img-info-4

Zarządzanie Energią

img-info-1

Bezpieczeństwo informacji

img-info-3

Audyt energetyczny

Opis usługi:

Audyt musi wykonać każde przedsiębiorstwo, które zatrudnia  średnio ponad 250 pracowników lub osiąga roczny obrót netto równy co najmniej 50 mln euro  i jednocześnie jego  suma aktywów na koniec roku  jest większa niż równowartość 43 mln euro.  Parametry te ustala się dla dwóch ostatnich lat obrotowych spółki.

Nie wykonanie audytu naraża spółkę na karę pieniężną w wysokości do 5% przychodu osiągniętego w poprzednim roku podatkowym.

Firmy objęte obowiązkiem audytu energetycznego w myśl Ustawy o efektywności energetycznej, które na co dzień nie zajmują się kwestiami analiz zużycia zasobów energetycznych, napotykają często trudności w realizacji audytu.

Nasze kompetencje w kwestii analizy danych, w tym dotyczących energii, pozwalają na wsparcie przy prowadzeniu wszystkich etapów audytu energetycznego.

Wspieramy przedsiębiorstwa przy wypełnianiu wymogów ustawy m.in. przez:

  • usystematyzowanie zbierania danych potrzebnych do oceny energochłonności przedsiębiorstwa;
  • ustalenie obszaru działań koniecznych do realizacji obowiązku wynikającego z ustawy – mając na uwadze wygodę, pewność klienta oraz optymalizację poświęconego czasu;
  • przeprowadzenie pełnego audytu energetycznego;
  • usystematyzowanie zbierania danych po audycie, pokazujących osiągane oszczędności.

Dzięki posiadanym zasobom jesteśmy w stanie zadbać o przedsiębiorstwo od ustalenia obszaru audytu aż po zawiadomienie o jego realizacji do URE. To czyni naszą usługę kompletną.

Jako nieliczni, posiadamy w ofercie rozwiązania dedykowane transportowi, dlatego jesteśmy doskonałym partnerem do audytu energetycznego w obszarze transportu.

Co zyskujesz?

  • Profesjonalne, dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa wsparcie przy realizacji obowiązków wynikających z ustawy;
  • Kompletny przegląd rzeczywistych danych o zużyciu energii;
  • Identyfikacja działań typu quick wins (łatwych i szybkich oszczędności energii);
  • Przygotowanie do wystąpienia o białe certyfikaty i inne formy dotacji przydzielane w celu poprawy efektywności energetycznej.

Zapytaj o ofertę:

Adam Mrozowski

22 537 50 64


Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz bonus. Jedna z publikacji do pobrania.


Linkedin