Informatyka i Telekomunikacja

img-info-2

Doradztwo logistyczne

img-info-4

Zarządzanie Energią

img-info-1

Bezpieczeństwo informacji

img-info-3

Dedykowane projekty badawcze

Opis usługi:

Tempo zmian technologicznych, postępująca substytucja usług oraz specjalizacja dostawców rozwiązań sprawiają, że otoczenie konkurencyjne przeobraża się bardzo szybko. Zmiany te stają się coraz większym wyzwaniem dla wszystkich aktywnych graczy rynkowych oraz potencjalnych inwestorów.

Aby uzyskać najświeższe informacje o wybranej niszy rynkowej, zmianach regulacyjnych, czy potencjalnej konkurencji często niezbędny jest dedykowany projekt badawczy, zlecany firmie specjalizującej się w danej branży. Firma Audytel, prowadząc własne programy badawcze, podejmuje się wykonywania projektów badawczych i sporządzania raportów przeznaczonych wyłącznie dla zamawiającego w odniesieniu do następujących rynków:

Telekomunikacja

Informatyka

Logistyka

Energetyka

Co zyskujesz?

  • Cenną wiedzę, która pomoże zapewnić przewagę konkurencyjną
  • Większe prawdopodobieństwo sukcesu planowanych zamierzeń biznesowych
  • Dobór odpowiednich rozwiązań do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Przykładowe realizacje:

Możliwość zwiększenia konkurencji na rynku sprzedaży energii elektrycznej w Polsce

Na zlecenie Klienta przygotowaliśmy szczegółową analizę istniejących barier w rozwoju konkurencji na rynku sprzedaży energii elektrycznej. Wskazaliśmy obszary możliwości zwiększenia konkurencji, a także zaprezentowaliśmy scenariusz rozwoju rynku po zniesieniu istniejących barier.

Scenariusz rozwoju systemu pobierania opłat za korzystanie z autostrad w Polsce

Na zlecenie Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych wykonaliśmy analizę systemów taryfowych poboru opłat za korzystanie z autostrad. Określiliśmy scenariusze wdrożenia różnych systemów poboru opłat autostradowych dla pojazdów osobowych w Polsce, a także zwymiarowaliśmy koszty i korzyści poszczególnych z nich.

Świadczenie obowiązku usługi powszechnej (Universal Service Obligation) na polskim rynku telekomunikacyjnym

Dla Klienta, którym był Urząd Komunikacji Elektronicznej przeprowadziliśmy analizę prawno-ekonomiczną dotyczącą obowiązku świadczenia usługi powszechnej przez Telekomunikację Polską S.A. (TP) w okresie od 8 maja 2006 r. do 8 maja 2011 r. oraz ocenę zakresu i zasadności wyznaczenia przedsiębiorcy/ów do świadczenia usługi powszechnej w kolejnym okresie.

Zapytaj o ofertę:

Grzegorz Bernatek

22 537 50 57


Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz bonus. Jedna z publikacji do pobrania.


Linkedin